PolskiEnglishРоссиюУкраїнське
Polz i Polz radcowie prawni - Kancelaria Prawnicza
Strona Główna
Strona Główna
Prawnicy
Usługi Prawnicze
Publikacje
Kontakt i Mapa

English VersionKancelaria Prawnicza Polz i Polz radcowie prawni sp. p. świadczy kompleksowe usługi doradztwa prawnego dla firm oraz klientów indywidualnych, zarówno polskich jak i zagranicznych, w zakresie prowadzonej przez nich działalności gospodarczej. Usługi doradztwa prawnego dla klientów indywidualnych obejmują także ich osobiste sprawy majątkowe.

 

Kancelaria specjalizuje się w prawie cywilnym, w tym spadkowym, w prawie gospodarczym i korporacyjnym, w tym prawie spółek, w prawie administracyjnym i postępowaniu przed organami administracji, prawie upadłościowym, prawie obrotu nieruchomościami, prawie zamówień publicznych, prawie autorskim oraz prawie pracy. Posiadamy szczególne doświadczenie w zakresie transakcji na rynku nieruchomości przeprowadzanych zarówno przez przedsiębiorców jak i osoby fizyczne, realizacji projektów budowlanych, w tym według warunków kontraktowych FIDIC, oraz w zakresie tworzenia i działalności funduszy inwestycyjnych. Naszymi klientami są spółki cywilne i handlowe, spółdzielnie, jednostki samorządu terytorialnego, inne jednostki sektora finansów publicznych oraz indywidualne osoby.

 

W sprawach wymagających specjalistycznej ekspertyzy z poszczególnych dziedzin prawa kancelaria zapewnia współudział w uzyskaniu opinii prawnych uznanych akademickich specjalistów.

 

W związku z wieloletnim pobytem i pracą w krajach systemu prawa common law, a także pracą dla inwestorów zagranicznych w Polsce, możemy służyć szczególną pomocą inwestorom zagranicznym w porównawczym przestawieniu różnych aspektów prawa polskiego.

 

Biuro kancelarii znajduje się w centrum Warszawy na Starym Mieście blisko Zamku Królewskiego, rynku Starego Miasta oraz Sądu Najwyższego i Pałacu Krasińskich.

Kancelaria Prawnicza Polz i Polz
radcowie prawni sp. p.


ul. Podwale 17, 00-252 Warszawa,
tel.: (+48) 22 622 54 70
tel./fax: (+48) 22 622 54 72
e-mail: ppolz@polzlaw.pl , epolz@polzlegal.pl , biuro@polzlaw.pl
www.polzlaw.pl , www.polzlegal.pl

Projekt i Wykonanie: PIKTO Copyrights 2007 - Piotr Polz Radca Prawny
Kancelarie prawnicze Warszawa | Lawyers Warsaw Poland | Law firms Warsaw Poland